LOM PRAHA TRADE je strategickým partnerem Africa Air Force Forum 2022, které se bude konat 26. – 27. října v Dakaru, hlavním městě Senegalu. Vzdušné síly afrických zemí patří mezi naše nejdůležitější partnery, a to včetně států západní Afriky. Forum je tedy pro nás nejen skvělou příležitostí posílit vztahy s našimi partner v regionu, ale také představit naše portfolio novým zákazníkům a setkat se se zástupci států i leteckého průmyslu z celého světa.

Africa Air Force Forum je mezinárodní konferencí zaměřující se na současné výzvy v oblasti letectví a obrany. Nebude tedy nouze o panelové diskuze a technické prezentace se zaměřením především na africký kontinent, ani o projevy představitelů vzdušných sil afrických států. Součástí konference je také mezinárodní výstava služeb a produktů firem, které se zaměřují na technologie v oblasti vzdušné obrany, stejně jako na podporu životního cyklu letecké techniky, což je také jedno z hlavní témat konference.

Naše společnost se tak již nyní těší na příležitost představit účastníkům naše portfolio v oblasti generálních oprav a podpory životního cyklu vrtulníků i naše služby v oblasti reálného i simulovaného výcviku posádek letadel a vrtulníků. Na viděnou v Dakaru!