Thajské královské letectvo patří mezi naše klíčové partnery. Piloti thajských stíhaček JAS-39 Gripen nás totiž pravidelně v hojném počtu navštěvují v Pardubicích, kde absolvují taktický simulovaný výcvik. Tentokrát ale naopak vyrážíme do Thajska my, abychom se účastnili výstavy Defense & Security. Jedná se o skvělou příležitost setkat s našimi dlouhodobými i novými obchodními partnery a seznámit se s posledním vývojem a trendy v leteckém a obranném průmyslu. Letošní ročník se opět odehraje v Bangkoku od 29. srpna do 1. září a LOM PRAHA TRADE nemůže chybět.

Z Defense & Security se za 20 let stala jedna z nejvýznamnějších událostí obranného průmyslu v regionu a úroveň výstavy se rok od roku zvyšuje. Pro LOM PRAHA TRADE je proto ctí se letos opět účastnit po boku dalších firem na českém stánku, který zajišťuje Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.

Firmy z celého světa představí na výstavě širokou paletu vybavení a služeb z oblasti obrany, bezpečnosti a letectví. Součástí bude také mezinárodní konference, odborné semináře i živé ukázky techniky. V neposlední řadě se jedná o skvělou příležitost navázat kontakty s lidmi z oboru.

Budeme připraveni představit vám naše aktuální portfolio. Neváhejte se zastavit u našeho stánku. Další informace najdete na oficiálních stránkách konference:  www.asiandefense.com