LOM TRADE

Obchod

LOM PRAHA TRADE je obchodní organizací, jejímž hlavním úkolem je zahraniční obchod. Naše společnost se zaměřuje na obchod zejména v oblastech údržby draků vrtulníků, údržby těžkých agregátů (motorů, reduktorů) a jiných agregátů. Mezi naše další významné specializace patří letecký výcvik a výcvik pozemního personálu.

Euroamerická zóna

Euroamerická zóna má na starosti západní Evropu, Severní a Jižní Ameriku. Pro společnost je velmi významná spolupráce s evropskými výrobci letecké techniky a rozvoj podpůrných projektů pro třetí země financované USA.

Africko-asijská zóna

Africko-asijská zóna se stará o Afriku, Blízky východ a Asii. Tento trh je z pohledu společnosti velice perspektivní, a to zejména kvůli své rozsáhlosti a tendenci dynamicky se rozvíjet. Společnost je aktivní především na africkém trhu a trhu Blízkého východu.

Ruská zóna

Ruská zóna má na starosti mimo země východní Evropy, zejména rusky mluvící země. Jedná se o region bývalých svazových republik Sovětského svazu – SNS (Společenství nezávislých států), který je pro naši společnost důležitý z důvodu obchodu s ruskou technikou. Ta má stále velmi významné postavení v evropských zemích i v České republice.

Copyright LOM PRAHA TRADE a.s.